30 mm Exproof Ağır Lokma 1.1/2" HLM30FD.EX
[Komple Boy 120mm]
| Model Kodu |
HLM30FD.EX |
| Anahtar Ağzı | 30 mm |
| Kare Sürücü | 1.1/2” |
| Metrik Ölçü | M20 |
| Lokma Tipi | 6 köşe |
| Çap D1Ø | 84 mm |
| Çap D2ø | 60 mm |
| Lokma Boyu | 120 mm |
| Sertlik | 40-45 HRC |
| Marka | Torc-Tech |
| Menşei | Türkiye |
Kıvılcım çıkarmayan metal- Altı köşe, 3/4” 1”, 1.1/2” kare
- Metrik ve imperial ölçülerde
- Müşteri isteğine uygun üretim
- Metrik ölçü aralığı M20-M39
- Anahtar ağzı 30 mm – 60 mm