75mm 2.1/2” Altıköşe Ağır Lokma Surkon HLM75GSI [Komple Boy 150mm]
| Model Kodu |
HLM75GSI |
| Anahtar Ağzı | 75 mm |
| Kare Sürücü | 2.1/2” |
| Metrik Ölçü | M48 |
| Lokma Tipi | 6 köşe |
| Lokma Boyu | 150 mm |
| Çap D1ø / D2ø | 137 mm / 118 mm |
| Malzeme | Islahlı Çelik |
| Sertlik | 40-45 HRC |
| Marka | Torc-Tech | Surkon |
Surkon Ağır İş Havalı Lokma 2.1/2”
2.1/2” Ağır İş Havalı Lokma - 150 mm