Surkon - Tork Ekipmanları - Yüksek Basınc Hidrolik Sistemler - Test Ekipmanları

  • +90 312 386 14 64
  • [protected email address]

Hizmetlerimiz

Tork Anahtarı Kalibrasyonu

Tork Anahtarı Kalibrasyonu

Surkon tork kalibrasyonu konusunda da Türkiye de bir ilki gerçekleştirmiştir. Juwel Schraubtecknik GmbH firmasının Türkiye ve Ortadoğu temsilciliğinin alındığı 2007 yılından bu yana 12.000 Nm ye kadar tork kalibrasyonu hizmeti Türkiye Surkon tarafından getirilmiştir. Tork kalibrasyon hizmeti hem dinamik hem de statik olarak yapılabilmektedir. 

Elektrikli Tork Anahtarı Kalibrasyonu

Elektrikli Tork Anahtarı Kalibrasyonu

Surkon, tork ekipmanları tamir bakım ve kalibrasyon hizmetleri konusunda kapsamlı bir donanıma sahiptir. Norbar ve Juwel markalarının Türkiye temsilcisi olan şirketimiz 12.000 N.m kapasitesine kadar elektrikli ve havalı dinamik tork anahtarı kalibrasyonu yapmaktadır. Surkon, Norbar marka tork kalibratörleri ve sensörleri kullanmaktadır.

Hidrolik Tork Anahtarı Kalibrasyonu

Hidrolik Tork Anahtarı Kalibrasyonu

Norbar, mekanik, elektrikli ve havalı tork anahtarı kalibrasyon tezgahlarının yanısıra hidrolik tork anahtarları için de kalibrasyon ve ölçüm doğrulama ekipmanları da üretmektedir.

Hidrolik Kriko Kalibrasyonu

Hidrolik Kriko Kalibrasyonu

700 Bar ve üzeri hidrolik ekipmanların satış ve servis hizmetleri Surkon’un ana faaliyet konusunu oluşturur.

Bu faaliyet çerçevesinde Yapı Denetim Kuruluşları ve inşaat firmalarının ihtiyacı olan kalibrasyonlu kriko setleri Surkon tarafından temin edilmektedir.  Bu hizmet kapsamında 100 tona kadar kriko setlerinin tonaj basınç ilişkileri sertifikalandırılmaktadır.

Tamir Bakım Hizmetleri

Tamir Bakım Hizmetleri

700 Bar Hidrolik ve Tork Ekipmanları Tamir ve Bakımı

Surkon Makine satışını yapmış olduğu bütün ürünlere servis ve yedek parça desteği de sunmaktadır. Servis altayıpısı bulunan Surkon Makine, satışını yaptığı ürünlerin haricindeki diğer markalara da tamir ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

Civata Torklama Hizmeti

Civata Torklama Hizmeti

Surkon tork ekipmanları konusunda kapsamlı bir programa sahiptir. Satış ve satış sonrası servis hizmetlerinin yanısıra torklama servis hizmeti de Surkon tarafından sunulmaktadır.  Tork anahtarı satın almanın cazip olmadığı küçük projelerde veya sık sık tekrarlamayan sökme ve sıkma işlemlerinde torklama servis hizmeti müşterilerimiz için etkin bir çözüm olmaktadır

Bina Kaldırma - Köprü Kaldırma Hizmetleri

Bina Kaldırma - Köprü Kaldırma Hizmetleri

Surkon International, yüksek basınç ve yüksek tonaj hidrolik ekipmanların satış ve servis hizmetlerinin yanısıra bina ve köprü kaldırma hizmetleri de sunmaktadır.

Detaylı Arama

  • Markalar

  • Sıralama (Alfabetik)

    Küçükten Büyüğe
    Büyükten Küçüğe
3WTURK CMS v8.1