19mm 3/4” Altıköşe Ağır Lokma Surkon HLM19DSI[Komple Boy 75mm]
| Model Kodu |
HLM19DSI |
| Anahtar Ağzı | 19 mm |
| Kare Sürücü | 3/4” |
| Metrik Ölçü | M12 |
| Lokma Tipi | 6 köşe |
| Lokma Boyu | 75 mm |
| Çap D1Ø / D2Ø | 44 mm / 32 mm |
| Malzeme | Islahlı Çelik |
| Sertlik | 40-45 HRC |
| Marka | Torc-Tech | Surkon |
Surkon Ağır İş Havalı Lokma 3/4”
3/4” Ağır İş Havalı Lokma - 75 mm